Jobs - Oferte de Munca

Easy Mobile Distribution SRL are disponibile urmatoarele oferte de munca

17 Ianuarie 20013

Reprezentant Vanzari Distributie catre Magazine Retail

Obiectivul jobului:
Vanzarea ( distributie ) catre magazine retail ( revanzatori ) de produse home textile

Descrierea postului

Activitatea de vanzare ( distributie ) presupune
- contactarea telefonica a potentialilor clienti in vederea stabilirii intalnirilor de vanzari;
- identificarea nevoilor clientilor si a oportunitatilor de vanzare;
- oferirea de produse adaptate nevoilor clientilor;
- negocierea si semnarea contractului;
- aplicarea strategiilor de vanzare impuse de superiorii directi;
- mentinerea si dezvoltarea relatiilor directe cu retailerii;
- promovarea produselor. brandurilor si imaginii firmei;

Cerinte
- orientare catre client si rezultate ( 25-50 cold calls / zi sau 10-15 vizite clienti / zi )
- personalitate extrovertita, dinamica
- abilitati de comunicare si negociere;
- experienta in vanzari constituie avantaj;

- posesia de carnet de conducere constituie un avantaj

Oferta (bonusuri, beneficii)
- salariu atractiv ;
- bonusuri din vanzari ;

Pentru a afla mai multe despre portofoliul nostru, puteti urma linkurile de mai jos

Pentru a aplica, trimiteti CV la adresa

contact [ at ] easymobile [ punct ] ro

cu subiectul

Aplicatie Job RV02